PORTRÉTY

Zde naleznete mnou malované hrnky se zvířecími mazlíčky malované podle fotografie. Výsledná malba se odvíjí od kvality zaslané fotografie. Vybírejte nerozmazané fotky, kde je zvířeti pěkně vidět hlava a má otevřené oči. Vůbec nevadí, když pošlete více fotek a já si vyberu tu nejvhodnější. Na všem se dá domluvit 🙂

Ukázky portrétů naleznete v GALERII

NÁPIS

Zdarma mohu pod obrázek dopsat jméno. V případě, že si přejete na hrníček dopsat nějaký nápis, doplatíte 15 Kč.

ÚDRŽBA

Doporučuji ruční mytí (i když výrobce barev udává, že lze mýt v myčce), protože je k obrázku šetrnější. Myjte hrníček jemnou stranou houbičky a také pozor na ostré předměty, které by mohly obrázek poškrábat.

VELIKOST

Malované hrnky můžete vybírat ze dvou velikostí a to 330 ml nebo 450 ml

velikost
Můžete vybírat ze dvou velikostí hrnků
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 20200226_152826-1-1024x1024.jpg.
Můžete vybírat ze dvou velikostí hrnků

CENA

Cena malovaného hrnku velikosti 330 ml je 600 Kč a hrnku velikosti 450 ml je 670 Kč. Ceny jsou uvedeny bez poštovného. V případě více hlav na hrnku je cena dohodou.

DORUČENÍ

V současné době využívám služeb Zásilkovny nebo České pošty. Cena poštovného prostřednictvím Zásilkovny je 65 Kč, pokud si zvolíte přepravu Českou poštou, pak zaplatíte od 99 Kč po 109 Kč.

PLATBA

Z důvodu nespolehlivých zákazníků jsem musela přistoupit k požadavku zálohy před započetím malování hrníčku. Zda zákazník uhradí celou částku nebo jen část a zbytek uhradí po namalování, bude záležet na domluvě. Platba se bude realizovat bankovním převodem. Po připsání částky na účet začnu malovat hrníček do týdne. K platbě Vás tedy nevyzvu hned, ale až si budu skutečně jistá, že po připsání platby se budu moct pustit do Vašeho hrníčku. Záloha nebude vyžadována v případě, že jste si ode mě zakoupili zboží již dříve a vše proběhlo bez problémů.

JAK OBJEDNAT

Existuje několik způsobů, jak mě kontaktovat. Prvním z nich je, že vyplníte níže uvedený, jednoduchý formulář s Vašimi požadavky a já se Vám následně ozvu na email. Do předmětu prosím uveďte plemeno pejska. Další možností je kontaktovat mě přes FB stránky eLIŠKArt