KARIKATURY

Zde naleznete mnou malované hrnky převážně s různými psími plemeny, které jsou doplněny o originální nápis. Obrázky si sama navrhuji, proto se jedná o originál, který nikde jinde v ČR ani ve světě nekoupíte. Po dohodě lze namalovat jakékoliv zvířátko.

Pokud vlastníte zvíře, jehož zbarvení není úplně běžné, můžete zaslat fotku a já karikaturu zvířete vymaluji podle originálu. Také lze zvolit vlastní nápis. Podrobnosti se dozvíte níže.

PSÍ PLEMENA

V nabídce mám několik desítek psích plemen, kterou stále doplňuji o nové kousky. V případě, že máte zájem o plemeno, které jste v nabídce nenašli, neváhejte mě kontaktovat. Zkusím obrázek navrhnout a poté Vám zašlu ukázku.

Seznam všech momentálně dostupných plemen

Pokud vlastníte křížence, nemohu Vám zaručit, že hrníček namaluji, ale pokud je alespoň trošku podobný některému z plemen, které jsem již malovala, měla bych to zvládnout.

Ukázky naleznete v GALERII

NÁPIS

Všechny malované hrníčky obsahují také doplňující slogan “KÁVA S plemenem PO RÁNU PROBUDÍ TĚ V TU RÁNU!!!” pokud máte raději čaj, je možné dopsat “ČAJ S plemenem PO RÁNU HNED TI ZVEDNE NÁLADU!!!” tyto nápisy jsou zdarma. Po domluvě lze dopsat jméno pejska pod obrázek, což je taktéž zdarma. V případě, že si přejete název plemene nahradit jménem pejska, doplatíte si 15 Kč. Za tutéž cenu lze dopsat jakýkoliv jiný nápis.

ÚDRŽBA

Doporučuji ruční mytí (i když výrobce barev udává, že lze mýt v myčce), protože je k obrázku šetrnější. Myjte hrníček jemnou stranou houbičky a také pozor na ostré předměty, které by mohly obrázek poškrábat.

VELIKOST

Malované hrnky můžete vybírat ze dvou velikostí a to 330 ml nebo 450 ml

velikost
Můžete vybírat ze dvou velikostí hrnků
Můžete vybírat ze dvou velikostí hrnků

CENA

Cena malovaného hrnku velikosti 330 ml je 350 Kč a hrnku velikosti 450 ml je 400 Kč. Ceny jsou uvedeny bez poštovného. V případě více hlav na hrnku je cena dohodou.

DORUČENÍ

V současné době využívám služeb Zásilkovny nebo České pošty. Cena poštovného prostřednictvím Zásilkovny je 65 Kč, pokud si zvolíte přepravu Českou poštou, pak zaplatíte od 99 Kč po 109 Kč.

PLATBA

Z důvodu nespolehlivých zákazníků jsem musela přistoupit k požadavku zálohy před započetím malování hrníčku. Zda zákazník uhradí celou částku nebo jen část a zbytek uhradí po namalování, bude záležet na domluvě. Platba se bude realizovat bankovním převodem. Po připsání částky na účet začnu malovat hrníček do týdne. K platbě Vás tedy nevyzvu hned, ale až si budu skutečně jistá, že po připsání platby se budu moct pustit do Vašeho hrníčku. Záloha nebude vyžadována v případě, že jste si ode mě zakoupili zboží již dříve a vše proběhlo bez problémů. Dále nebude vyžadována v případě, že budete mít zájem o plemeno, které nemám zatím v nabídce.

JAK OBJEDNAT

Existuje několik způsobů, jak mě kontaktovat. Prvním z nich je, že vyplníte níže uvedený, jednoduchý formulář s Vašimi požadavky a já se Vám následně ozvu na email. Do předmětu prosím uveďte plemeno pejska. Další možností je kontaktovat mě přes FB stránky eLIŠKArt